Plastic/kunststof fles 100ml rond geproduceerd van het materiaal HDPE...
Orthofex Myko-EX® helpt bij kalknagels of bij rode en gevoelige huid Het...
Strappal tape is eenhypo-allergene,latexvrije sporttape. Door de...
Aloë Care is de eerste onderzoekshandschoen met daarin pure Aloë Vera...
Abena nitril onderzoekshandschoenen zijn extra sterke handschoenen,...
Alcohol Podior 80% is een desinfectievloeistof op basis van...
Plastic/kunststof fles 100ml rond geproduceerd van het materiaal HDPE...
Leukomed eilandpleister steriel 5 x 7,5 cm. Deze Leukomed eilandpleister...
Celstofdeppers kunnen worden gebruikt voor het desinfecteren van de huid...
Fabrikanten
Geen fabrikant
Vier Natuurlijke Reinigingsmiddelen: Epsom zout / Himalaya zout / Groene...
Vier Natuurlijke Reinigingsmiddelen: Epsom zout / Himalaya zout / Groene...
Vier Natuurlijke Reinigingsmiddelen: Epsom zout / Himalaya zout / Groene...
Vier Natuurlijke Reinigingsmiddelen: Epsom zout / Himalaya zout / Groene...
Dit zijn synthetische watten 10x300cm te gebruiken in onze methodes.
Dit zijn plastic voetsokken te gebruiken in onze methode, 100 stuks.
Dit is een beker van 100ml inclusief deksel voor gebruik in de...
De Skin Bio Oil bevat oospores van Pythium Oligandrum en helpt tegen...
Met de Skin Bath Powder wordt de vloeistof gemaakt om een voetenbad toe...
Met de Skin Bath Powder wordt de vloeistof gemaakt om een voetenbad toe...
Werkt preventief tegen micro-organismen in schoeisel en helpt slechte...
De Nail Bio Oil bevat oospores van Pythium Oligandrum en verbetert de...
Leveranciers
Geen leverancier
Swann Morton, het meest gebruikte scalpelmesje. Vervaardigd uit eerste kwaliteit carbonstaal volgens BS 2982 and BS EN 27740. Verpakt per 100 stuks in een doosje Niet steriel Dit model mesje past op scalpelhouder nr.4. Dit is de grote scalpelhouder.
Toco-Tholin Balsem Heet geeft naast een betere doorbloedingin de spieren ook een warmte-gevoel op de huid. Toco-Tholin Balsem Heet heeft dezelfde werking alsToco-Tholin Balsem Warm, maar geeft een sterker warmtegevoel op de huid en blijft ook langer warm.
Viltringen klein zijn ideaal om bijvoorbeeld een likdoorn drukvrij te leggen. De viltringen zijn voorzien van een kleeflaag, maar om deze ringen te fixeren kan ook gebruik worden gemaakt van Fixomull Stretch.
Abena nitril onderzoekshandschoenen zijn extra sterke handschoenen, vervaardigd uit een licht en flexibel materiaal. Hierdoor heeft u de beschikking over extra sterke dunne handschoenen met een hoge tastgevoeligheid. De handschoenen zijn latex- en poedervrij. De handschoen voldoet aan de normen:EN-420, EN-455 1,2, 3 en 4, EN-374 Nitril is het beste...
Deze handig mee te nemen blots (sachets) bevatten 3,5ml Burnshield gel geschikt voor de eerste behandeling van kleinere brandwonden. De gel heeft een direct verkoelende werking. Bovendien heeft de Burnshield brandwondengel een verkoelende en ontsmettende werking.
Deze synthetische watten zijn veerkrachtig en daardoor goed te gebruiken om een regelmatig verdeelde druk te krijgen bij het wonddrukverband en het drukverband. Ze nemen ook vocht op en kunnen eventueel gebruikt worden bij dekverbanden.
Waarvoor wordt dit middel gebruikt Mobilat wordt gebruikt als hulpmiddel bij de behandeling van (sport)blessures en letsels doorongevallen, zoals kneuzingen en verstuikingen.
Cellona polster is een zelfklevend polstermateriaal voorzien van een huidvriendelijke kleeflaag. Cellona polster is ideaal om drukverdelende en drukontlastende technieken toe te passen bij onder andere voetklachten.
Dadi' Oil is een verzorgende nagelolie die gemaakt is om flexibiliteit, stevigheid en glans te geven aan de naturlijke nagel, aan nagelproducten en aan de nagelriem! Dadi' Oil wordt snel opgenomen en is niet vet. Het brengt drie gecertificeerde organische olieën samen.
De Ice Power Roller is een handige roller speciaal voor plaatsen waar men moeilijk bij kan, zoals nek, rug en schouders. Daarnaast is de Ice Power Roller perfect om te gebruiken tijdens het sporten. De Ice Power gel komt namelijk niet aan je handen te zitten, waardoor gemakkelijk en snel tijdens de wedstrijd Ice Power op de pijnplek kan aanbrengen.
Breedspectrum desinfectant op Ziekenhuisniveau, EU goedgekeurd Barbicide is de marktleider in desinfectie sinds 1947 Barbicide is de marktleider in desinfectie sinds 1947! Werkt effectief tegen Bacterien en heeft een Fungicide werking. Bestrijd Pseudomonas, Stafylokokken, Salmonella en Gisten (schimmels).
WandelWol of antidrukwol wordt gemaakt van 100% schapenwol zonder chemische toevoegingen of bewerkingen. Het materiaal is zacht, rijk aan lanoline (wolvet), absorbeert transpiratievocht en ventileert. WandelWol zorgt in de winter voor warme voeten en verkoelt in de zomer.